WEB of LATVIAN TOP FIGHTERS ENGLISH VERSION

ceturtdiena, 2023. gada 26. oktobris

GAMMA Atgriešanās Taizemē uz Pasaules MMA čempionātu 2023. gadā


Globālā jaukto cīņas mākslu asociācija (GAMMA) ar prieku paziņo, ka GAMMA pasaules čempionāts MMA 2023 notiks no 2023. gada 6. līdz 10. decembrim Bangkokā, Taizemē.Taizeme ātri kļūst par otra mājām vislabākajiem MMA notikumiem pēc tam, kad Pattaja 2022. gadā viesīja GAMMA Āzijas-Pacifika čempionātu un Bangkokā nesen norisinājās AMMA čempionāti.

GAMMA valdzinājuma notikums norisināsies trīs sacensību dienas Taizemes galvaspilsētā, kā arī pilnīgs semināru programma un GAMMA Pasaules kongress, kas notiks ceturtdien, 7. decembrī. Šos Pasaules čempionātus nepacietīgi gaida pēc iepriekšējās izdošanas, pārkārtotā 2021. gada notikuma, kas notika Amsterdamā 2022. gada martā. Apmēram 300 sportisti piedalīsies MMA un Striking MMA kategorijās.

"Gan mums ir liels prieks atvest vēl vienu no mūsu čempionātiem uz Taizemi," teica GAMMA prezidents Aleksandrs Engelhardt. "Mēs esam redzējuši mūsu biedra Taizemē, Starptautiskā cīņu sporta asociācija (IFSA), organizēšanas spējas, un esmu pārliecināts, ka mūsu Pasaules čempionāts būs vēl viens fantastisks notikums."gada GAMMA Pasaules čempionāts noslēgs aizņemtu notikumu gadu, kas ietvēra Okeānijas un Centrālamerikas čempionātus, kā arī nesenos U18 Pasaules čempionātus.
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Piezīme. Tikai šī emuāra dalībnieks var publicēt komentārus.